בתים להשקעה בארה"ב

רכישת נכס בארה”ב

השקעות בנדל”ן – רכישת נכס בארה”ב 

מתכננים לקנות דירה או להשקיע בנכס בארה”ב? מהי התשואה שניתן לקבל עליה? האם ההשקעה משתלמת בכלל? עורך דין שחר שוורץ, מתראיין בכתבה לערוץ 2 ועונה על כל השאלות שרציתם לשאול ולדעת לפני שקופצים לבצע רכישת נכס בארה”ב.

עורך דין שחר שוורץ מלווה אתכם מתחילת התהליך עם ייעוץ משפטי ופיננסי ועד לשלב קבלת המפתח.

 

השוק בארה”ב בעקבות המשבר הכלכלי

בשנת 2008 ארצות הברית עמדה בפני משבר כלכלי קשה. בניגוד למה שקרה בישראל, המשבר הוביל אזרחים רבים בארצות הברית למכירת נכסיהם במחירים נמוכים מפני שלא יכלו לעמוד בתשלומי המשכנתא שלקחו.

המצב הוביל לכך שבעלי הנכסים חיפשו קונה בכל מחיר רק כדי לצאת מהברוך הכלכלי אליו נקלעו. נכסים שלא נמכרו עוקלו על ידי הבנקים. כך נוצר מצב גרוע בהרבה מאחר וגם הבנקים לא מצאו קונים לאותם נכסים מה שהוביל לפשיטות רגל של חלק מהבנקים.

היום שוק הנדל”ן בארה”ב נמצא במצב מורכב ובעייתי. זהו מצב בו מאות אלפי דירות עומדות למכירה במחיר נמוך בהרבה מהמחיר הראשוני. עם זאת, הקונים המקומיים אינם ממהרים לקנות, והתוצאה: גידול ברכישת הנדל”ן בארה”ב על ידי משקיעים מחו”ל כולל משקיעים ישראלים.

מכאן ששוק הנדל”ן האמריקאי הינו שוק אטרקטיבי ובעל פונטנציאל עבור הרוכש הישראלי. אם כך, כיצד מבצעים רכישה חכמה של נכסים בארה”ב?

  לפרטים נוספים

  רכישת נכס בארה”ב: קודם תבדקו כיצד מתנהל שוק הנדל”ן בארה”ב 

  ההבדל בין השקעה בישראל לבין השקעה בארה”ב אינו מסתכם אך ורק בהבדלים במחיר הנכס והתשואה. מאחר וההבדל הוא הרבה יותר עמוק ומהותי צריך להבין כיצד מתנהל השוק על מנת להשקיע בצורה חכמה.

  רכישת נכס בארה”ב דורשת השקעה רבה ולימוד רב. לכן מומלץ, בין השאר, לטוס לארה”ב מספר פעמים כדי לראות בצורה מוחשית ולא על הנייר את הנכס, האזור, הסביבה ומרקם העיר והשכונה בה ממוקם הנכס.

  רכישת נכס בארה"ב
  רכישת נכס בארה”ב

  על מנת לבצע עסקה כדאית ומשלמת מבחינה כלכלית חשוב להיות בקיאים בשלל האספקטים המשפטיים והפיננסיים העומדים בבסיס של תהליך רכישת נכס בארה”ב.

  בכדי למנוע מצבים של היקלעות לעסקאות עוקץ במהלך רכישת נדל”ן בארה”ב, מומלץ לפנות לייעוץ משפטי ופיננסי מקצועי.

  חברת ייעוץ ‘Schwartzs, בניהולו של עורך דין שחר שוורץ, מומחית בליווי משקיעים עסקיים ופרטיים בנכסים בארה”ב. חייגו:

  טלפון  077-9577122