השקעות נדל”ן בארה”ב

רכישת בתים להשקעה בארה”ב

מעוניינים להשקיע בנכס? חולמים על רכישת בתים להשקעה בארה”ב?

עשרות בתים להשקעה בארה”ב מחכים רק לכם. עם ליווי של עו”ד שחר שוורץ מתמחה בתחום השקעות נדל”ן בארה”ב, תוכלו לקבל הלוואות מינוף לרכישת נכסים בארצות הברית לרכישת נכסים לאורך כל החוף המערבי. ניתן לקבל הלוואת מינוף גם לעסקאות פליפ וגם לעסקאות רכישה של בתים להשקעה בארה”ב לשם קבלת תשואה שנתית מהשכרת נכס.

רכישת בתים להשקעה בארה"ב
רכישת בתים להשקעה בארה”ב

עו”ד שחר שוורץ -ייעוץ משפטי ופיננסי עבור בתים להשקעה בארה”ב

על פי החוק בארה”ב לאזרחים זרים מותר לרכוש בתים פרטיים, דירות, דופלקסים, טריפלקס וקוטג’ טורי. אך יחד עם זאת תהליך הרכישה אינו פשוט מכיוון שישנם לא מעט בעלי בתים וועדים שלא מעוניינים שאזרחים זרים ירכשו נכס שנמצא תחת ניהולם ודורשים שמקור ההכנסה של הרוכש יהיה מארה”ב ושרוב נכסיו האחרים  יוחזקו בארה”ב. לכן מי שמעוניין ברכישת נכס להשקעה בארה”ב זקוק לליווי של איש מקצוע אשר מכיר את השוק האמריקאי ומסוגל לנהל את תהליך הרכישה במקצועיות רבה.

עו”ד שחר שוורץ – האי שלכם בארה”ב

הצטרפו גם אתם למגמת רכישת בתים להשקעה בארה”ב – רכישת נכסים להשקעה בארצות הברית בליווי של עו”ד מקצועי אשר מתמחה בייעות משפטי וליווי פיננסי להשקעות נדל”ן בארה”ב – בואו ותהנו גם אתם מתשואה גבוהה על ידי רכישת נדל”ן למגורים או להשקעה. עו”ד שחר שוורץ יסייע לכם בכל הסוגיות והשאלות המשפטיות הנוגעות לתהליך הרכישה, יבדוק עבורכם את חוזה הרכישה ואת מסמכי הבעלות ושאר המסמכים המשפטיים הנוגעים לנכס, יספק ייעוץ מקצועי בעניינים משפטיים ובענייני מס הנוגעים לנכס וילווה אתכם לאורך התהליך כולו.

נכסים להשקעה בארצות הברית
נכסים להשקעה בארצות הברית

 

מעוניינים לקבל ייעוץ משפטי ופיננסי לרכישת בתים להשקעה בארה”ב? התקשרו עכשיו לחברת ‘Schwartzs – עורך דין שחר שוורץ

טלפון: 077-9577122