נוטריון לעסקאות נדל"ן

נוטריון לעסקאות נדל”ן

הנוטריון יכול לחתום על טפסים שונים וחתימה שלו היא אישור על אמיתותם. בישראל החתימות הללו יכולות להיות אישור נכונות העתק של מסמך, אישור לנכונותה של רשימת מצאי, אישור שאדם פלוני חי, אימות הסכם ממון בין שני בני זוג שנחתם לפני הנישואין, אימות חתימה על מסמך ועוד מסמכים משפטיים שונים שבית המשפט צריך גושפנקא לכך שהם אותנטיים. נוטריון גם יכול לחתום על מסמכים מתורגמים, וכך נחסכת המון עבודה והתרוצצות מה שיכול להיות משמעותי מאוד בעיקר כשמדובר על מסמכים שאמורים להגיע למדינה זרה ובשפה המקומית. ממשלות ובתי משפט במקומות רבים בעולם הכירו כבר בצורך בתרגום נוטריוני, ובין השאר עסקאות נדל”ן קורמות עיר וגידים ואף מתאפשרות בזכות אותם אישורים נוטריונים.

עסקאות נדל”ן בספרד

ספרד היא יעד אטרקטיבי בשנים האחרונות למשקיעי נדל”ן. מחירי הנדל”ן בה נמוכים יחסית לישראל וכך גם שיעור הריבית, ומצד שני ההערכות של האנליסטים הן שבשנים הקרובות שווי הנכסים יעלה. מצב זה מושך לא מעט משקיעים מרחבי העולם להשקיע בנדל”ן בספרד, וכשמדובר על משקיעים ישראלים רובם המכריע לא דובר ספרדית, ובשביל לקיים עסקאות נדל”ן צריך תרגום נוטריוני של נוטריון מוסמך שמדבר את שתי השפות. נוטריון בספרדית יקבל לידו את המסמכים בעברית, יאשר את אמיתותם ויחתום עליהם, ולאחר מכן יעביר את המסמכים הללו ליעדים הרלוונטיים בספרד בכדי שהעסקה תוכל להתקדם.

האם כדאי להשקיע בנדל"ן בארצות הברית

כל המסמכים לכל סוגי עסקאות הנדל”ן

אם אתם ישראלים שרוצים להשקיע בנדל”ן בחו”ל או אם יש לכם כבר נכס ואתם רוצים להשכיר או למכור אותו, אתם צריכים נוטריון בספרדית שיסייע לכם לעשות את זה. נוטריון בספרדית יוכל לתרגם חוזי מכירה, חוזי השכרה, מסמכים לרשות המיסים המקומית וכל מסמך שתצטרכו להמציא ולהעביר יטופל על ידו. עם נוטריון בספרדית אתם יודעים שהעסקה תטופל לא רק בידיים מקצועיות משפטית אלא גם על ידי מי שדובר את השפה שיוכל לסייע לכם להתגבר על בעיות שונות שעלולות לצוץ בדרך, בעיות שרק מי שמדבר את השפה ויודע איך להתנהל מול הגורמים בספרד יוכל לפתור.

עסקאות נדל”ן עם שקט נפשי…

עסקאות נדל”ן כידוע אלו עסקאות שמתבצעות בסכומי כסף גדולים, וכשמדובר על עסקה בישראל יש חשש נמוך יותר לבצע את העסקה בעיקר בגלל שכל הצדדים מבינים האחד את השני, לעומת עסקה בחו”ל שדורשת ניירת בשפה זרה מה שמקשה על התהליך ואף גורם לרבים לוותר על מהלך כזה. עם נוטריון בספרדית אתם יכולים להיות רגועים. הוא יודע על מה הוא חותם לפני שהוא חותם והוא יסביר לכם כל דבר שאתם לא מבינים, כך שהעסקאות יבוצעו בצורה טובה ובעיקר נכונה ובהתאם לדרישות רשויות החוק בספרד. עסקאות נדל”ן בספרד מבצעים רק בעזרתו של נוטריון בספרדית, לנוחות ויעילות ושקט נפשי רב יותר.