נדל"ן בארה"ב - למי זה מתאים?

נדל”ן בארה”ב – למי זה מתאים?

השקעה בנדל”ן בחו”ל עלולה להניב תשואה יפה, אך במידה והיא לא מבוצעת כהלכה היא עלולה להיכשל. נדל”ן בארה”ב – למי זה מתאים? השקעה בנדל”ן בארה”ב מחייבת היכרות מוקדמת עם מאפייני שוק הנדל”ן בארה”ב ולכן חשוב שמי שמחליט להשקיע בתחום, שיהיה גם בקיע בו. אין כל ספק שהשקעה בנכסי נדלן בארה”ב מתאימה למי שיש ביכולתו כסף להשקעה וכמו כן יכולת לחיות בצורה כלכלית מכובדת, עם אוויר לנשימה עד לקבלת התשואה.

חשוב לקחת בחשבון: בעת רכישת נכס קיימות הוצאות נלוות, כגון: עלות טיסות, נסיעות, בדיקת נכס וכדומה. כמו כן קיימות עלויות של סגירת עסקה, שמגיעות לכמה אחוזים אחדים מעלות רכישת הנכס. להצליח בשוק הנדל”ן זוהי לא משימה בלתי אפשרית, אך דורשת המון רצינות, אחראיות, כח נפשי, זהירות ופעילות בצורה מושכלת. אם הנכם עומדים בקריטריונים שהוזכרו למעלה תהיו בטוחים שאתם יכולים לעשות זאת. קחו מאיתנו מספר טיפים להשקעה:

  1. בדקו את הנכס היטב לפני רכישה, רצוי מאוד לא להתעצל ולנסוע לראות את הנכס כדי להתרשם ממנו ומסביבתו.
  2. להתוודע אל מגמת השוק באיזור וצפי המחירים בעתיד.
  3. בררו האם ישנן תכניות לפיתוח באיזור בעתיד.
  4. בדקו את שווי העסקות שנעשו בנכסים באיזור.
  5. דאגו לפרסום של הנכס באופן מאקסימאלי באמצעות אמצעי הפרסום שבאיזור.
  6. בררו מהם ההוצאות עבור רישום הנכס ומהם היבטי המיסוי להוצאות נדל”ן.
  7. שימו לב בקפידה רבה מול מי אתם סוגרים את העסקה, לא חסרים נוכלים שינסו לעבוד עליכם, היו ערניים ופיקחים.

         

בקשו מידע מאנשי מקצוע

שוק הנדל”ן מעבר לים מתפתח בצעדי ענק. אם בוערת בכם התשוקה להשקיע בנדל”ן  ואתם מתכוונים לעשות זאת באחראיות רבה ולקצר מכך רווחים יפים, מומלץ מאוד להתייעץ עם מומחים בתחום, שיסייעו בתוכנית ההשקעה שלכם באותו מיקום גאוגרפי. אף אחד מכם לא רוצה להשקיע מכספו ולהישאר בידיים ריקות. השקעה בנדל”ן בארה”ב זוהי הוצאה לא מבוטלת ולכן חשוב מאוד לדעת מה עושים וכן להשתמש בשירותים של ייעוץ משפטי ופיננסי מקצועי ואמין, שידריך אתכם כיצד להשקיע בנדל”ן בדרך הבטוחה ביותר ורווחית עבורכם.      

למידע נוסף אודות השקעות נדל”ן בארצות הברית וקבלת ייעוץ משפטי ופיננסי התקשרו אלינו – חברת ייעוץ ‘Schwartzs, טלפון: 077-9577122