מהן אפשרויות ההשקעה בארצות הברית

כל האפשרויות העומדות בפני משקיעי נדל”ן בארה”ב

בימים בהם בועת הנדל”ן בארץ מאיימת להתפוצץ בכל רגע (ויש שיגידו שהתפוצצה מזמן), הפכה האפשרות של השקעה בנדל”ן מעבר לים לרלוונטית יותר מתמיד. בין האופציות הפופולריות ביותר על-ידי המשקיעים הישראלים ניתן למצוא את השקעה בנכסים בארה”ב. אז מהן אפשרויות ההשקעה בארצות הברית בתחום הנדל”ן? ובכן האפשרויות הן רבות ומגוונות ובדיוק בזה נעסוק בשורות הבאות. חושבים להשקיע בנדל”ן בארה”ב אבל מבולבלים מכל האופציות? בואו נעשה קצת סדר.

מהן אפשרויות ההשקעה בארצות הברית ?

משקיע פוטנציאלי שהחליט כי הוא מעוניין להשקיע בנדל”ן בארה”ב נתקל בפני עולם שלם של אפשרויות. קניית נכס בארצות הברית יכולה לכלול משרד, דירה, בניין, בית פרטי, עסק וכו’. לכל אופציה יש את היתרונות והחסרונות שלה, שמשתנים מעת לעת ובהתאם למה שקורה בשוק הנדל”ן ברגע בו מתוכננת ההשקעה. כך למשל אם תשקיעו בבית פרטי תהיו הבעלים הבלעדיים של הנכס, לעומת אם תשקיעו בבניין שם תהיו תלויים בשאר בעלי הדירות. החיסרון בבית פרטי מתבטא בכל שבדרך כלל הבתים הפרטיים יהיו ממוקמים רחוק יותר ממרכזי הערים, שם יש ריכוז גבוה של בניינים.

מהן אפשרויות ההשקעה בארצות הברית

רכישת נדל”ן קבוצתית או לא ?

אפשרויות נוספות שעומדות בפני משקיעי נדל”ן בארה”ב נוגעת לאופן שבו תבצעו את הרכישה. זו יכולה להיות רכישה קבוצתית, ביחד עם משקיעים נוספים, וזו יכולה להיות רכישה שרק אתם תבצעו בעצמכם וללא משקיעים אחרים. גם במקרה הזה לכל אפשרות יש את היתרונות והחסרונות שלה. הבחירה הסופית צריכה להיות נגזרת של הידע שלכם, הזמן הפנוי שלכם, והמשאבים שלכם. בכל מקרה מומלץ להתייעץ עם עו”ד שחר שוורץ, מומחה להשקעות בארה”ב בכדי לקבל את כל הידע והנתונים הדרושים כדי להפוך את ההשקעה שלכם לרווחית.

ייעוץ לפני השקעה בנכס בארצות הברית.

כפי שהבנתם, ישנן אפשרויות רבות שעומדות בפני מי שמעוניין להשקיע בנדל”ן. בכל החלטה שלא תיקחו אנו ממליצים להיעזר באנשים שזוהי המומחיות שלהם והם יוכלו לספר לכם כל מה שמשקיע צריך לדעת לפני ביצוע העסקה. חשוב לזכור שבדיוק כמו שציינו לכל אפשרות יש את היתרונות והחסרונות שלה. ליווי וייעוץ מעו”ד שחר שוורץ יסייע לכם לראות את התמונה כולה ולקחת את ההחלטות הנכונות והכדאיות ביותר. לעו”ד שוורץ ניסיון רב בייעוץ להשקעות נדל”ן בחו”ל והוא ילווה אתכם לכל אורך הדרך.