השקעות נדל"ן בארה"ב לצורכי מכירה והשכרה

למה חשוב לפנות לייעוץ לפני רכישת נכס בארה”ב

זהו לא סוד, שהרבה משקיעים ישראלים מוצאים את עצמם מפסידים מעסקות נדל”ן בארה”ב, למרות הפוטנציאל הרב שקיים בשוק הנדל”ן האמריקאי, מהי הסיבה לכך ו למה חשוב לפנות לייעוץ לפני רכישת נכס בארה”ב?

חוסר ידע, כמו בכל דבר בחיים, הוא גורם ראשוני להפסדים ולקשיים. כ-40% מתוך עסקאות נדל”ן בארה”ב מתבררות בסופו של דבר בתור עסקאות עוקץ! התשואות שהבטיחו למשקיע, בפועך מתגלות כנמוכות בהרבה יותר מהמצופה, אזור הרכישה מסתבר כממש לא מושך ואטראקטיבי ובסופו של דבר המשקיעים מוצאים את עצמם עם נכס, שלא מניב תשואות ולא מושך שוכרים.

ייעוץ נדל”ן בארה”ב הוא חשוב מאוד! להגיע לייעוץ לפני רכישה הופך את התהליך להרבה יותר קל וחכם. חברת ייעוץ נדל”ן בארה”ב מקצועית מלווה את המשקיע לאורך כל התהליך עד השגת היעד. חברת שוורץ, הינה חברה מקצועית העוסקת בייעוץ בתחום השקעות נדל”ן בארה”ב ומלווה את המשקיע החדש לאורך כל התהליך של הרכישה, גם לאחר ביצוע רכישה, עורך דין שחור שוורץ מלווה את המשקיע וממשיך להנחות אותו בצורה נכונה.

מהי הסיבה הנוספת שחשוב לפנות לייעוץ לפני רכישת נכס בארה”ב

למה חשוב לפנות לייעוץ לפני רכישת נכס בארה”ב? סיבה נוספת היא הליכים משפטיים ופיננסים הם הליכים חשובים מאוד ומי שלא תמצא בהם, עלול ללכת לאיבוד. עורך דין שחר שוורץ מסייע למשקיעים בכל התהליכים הללו ומוודא שכל ההליכים המשפטיים של הרכישה מתנהלים כפי שצריך. עו”ד שוורץ בודק כי אין כל אותיות קטנות וסעיפים, אשר יכולים לבוא לרעתו של המשקיע.

מעונינים להתחיל תהליך של רכישת נכס בארה”ב? זקוקים לסיוע והכוונה? פנו אל עו”ד שחר שוורץ, שיוביל אתכם בדרך הבטוחה והנכונה!

לפרטים נוספים חייגו  077-9577122