המדריך להשקעות נדלן בארה"ב

ייעוץ משפטי ופיננסי להשקעות נדלן בארצות הברית

ייעוץ משפטי ופיננסי להשקעות נדלן בארצות הברית – הערך המוסף

ייעוץ משפטי ופיננסי להשקעות נדלן בארצות הברית נותן מענה לשתי השאלות החשובות שעולות עם ההחלטה להשקיע בנדל”ן בארה”ב. הראשונה היא השאלה המשפטית והשנייה היא השאלה הכלכלית פיננסית המתייחסת למיסוי. חברת ייעוץ ‘Schwartzs מספקת לכם תשובות ופתרונות פרקטיים לכל שאלה.

משקיעים בנדל”ן?

רוב רובם של הלקוחות הפוטנציאלים אשר שוקלים השקעות נדל”ן בארצות הברית אינם מכירים את הנושא המשפטי הקשור ברכישת נכס בארץ ועל אחת כמה וכמה את זה האמריקאי. החוקים האמריקאים מאוד ברורים ומסודרים ויכולים לתת כיסוי מלא לרוכש וזאת בתנאי שהוא מכיר אותם ועובד לפי הכללים. אנו בחברת הייעוץ  ‘Schwartzs מונעים מלקוחותינו מצבים של חוסר ודאות או סכנה. אנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל התהליך כאנשי אמונם  ללא אינטרס כפול (כפי שקורה כאשר החברה המוכרת משדכת את עורך הדין האמריקאי ללקוח כאשר לו אינטרס כפול).

ייעוץ משפטי ופיננסי להשקעות נדלן בארצות הברית – בטחון כלכלי ושקט נפשי

בנוסף, הלקוח מקבל מספר רב של מסמכים משפטיים באנגלית שהוא לא מכיר וחותם עליהם באופן אוטומטי. גם כאן אנו בחברת הייעוץ  ‘Schwartzs מגנים על הלקוח, עוברים על המסמכים ומוודאים שאינם נוטים לרעתו. בהמשך לאחר רכישת הנכס, במקרים בהם הלקוח ממשיך להשתמש בשרותנו אנו מוודאים שההליכים המשפטיים (במידה ויש כאלה) מתבצעים כסדרם. למשל, מקרים של פינוי דייר שלא שילם או עניינים משפטיים הדורשים מעורבות של עורך דין מוסמך ומקצועי.

ייעוץ משפטי ופיננסי להשקעות נדלן בארצות הברית

הפן הכלכלי וסוגיית המיסוי – השקעות נדל”ן בארצות הברית

חברת ייעוץ ‘Schwartzs מלווה את מבצעי השקעות בנדל”ן בארצות הברית גם בנושא הפיננסי-כלכלי. בשלבים הראשונים מתקיימת התקשרות עם רואה חשבון ישראלי במטרה לקבל אישורי מס לצורכי העברת כספים לארצות הבית. לאחר טיפול בסוגיית המיסוי הישראלי על ההכנסות מהכסף בארצות הברית, חברת ‘Schwartzs מתנהלת מול רואה חשבון אמריקאי ומטפלת בכל השאלות הנוגעות לסוג החברה שנפתחת בארצות הברית ולהכנסות מהנכס הנרכש.

בהמשך, כשירות שוטף, נהנים לקוחות החברה מדוחות שנתיים מפורטים הכוללים דיווחים אודות ההכנסות מהנכס, מצבו הפיזי של הנכס, תמורות המתרחשות באזור והעשויות להשפיע על ערכו של הנכס, דיירי הנכס הנוכחיים ועוד. בנוסף, חברת ייעוץ ‘Schwartzs מסייעת בפתיחת חשבון בנק בארצות הברית ומספקת ייעוץ בהחלטות של מכירה או באפשרויות שונות להגדלת הרווחיות

למידע נוסף אודות השקעות נדל”ן בארצות הברית וקבלת ייעוץ משפטי ופיננסי התקשרו אלינו – חברת ייעוץ ‘Schwartzs, טלפון: 077-9577122