השקעתם בעסקת נדל”ן בארה”ב והסתבכתם?

יש לנו פתרון עבורכם

ישראלים רבים בוחרים להשקיע את מיטב כספם בעסקאות נדל”ן בארה”ב. השקעת נדל”ן בארה”ב היא מצוינת ומהווה אלטרנטיבה טובה, אך בכדי ליהנות מפירות ההשקעה יש לבצע אותה נכון. נתוני הפתיחה נשמעים מבטיחים ונכונים ומכאן הדרך לביצוע עסקה הינה מהירה וקצרה. בשנים האחרונות אנו עדים למקרים רבים בהם ישראלים מעידים על הסתבכות בעסקאות נדל”ן בארה”ב. חברות רבות בישראל מציעות נכסים במחיר הגבוה משויים האמתי, חברות ניהול שאינן מתפקדות, שיעורי תשואה הולכים ויורדים ותחושה כללית שאין עם מי לדבר. בהיעדר מידע וליווי מקצועי, המשקיע הישראלי עלול לאבד חלק ניכר מכספו.

השקעות נדל"ן בארה"ב, עסקת נדל"ן בארה"ב
השקעות נדל"ן בארה"ב, עסקת נדל"ן בארה"ב

משקיעים ישראלים רבים חשים אכזבה וחוסר אונים בהשקעה שבצעו בארה”ב. משקיעים אלה התפתו לעסקת נדל”ן שנראתה מבטיחה ורכשו נכס עם תשואה מובטחת של 12%-10% בשנה. על פי רוב, העסקה כוללת ניהול הנכס ע”י חברת הניהול הדואגת לשפץ, לתחזק ולהשכיר את הנכס לשוכרים, וקבלת תשלום לשנה קדימה עבור הנכס. כעבור זמן מה הם מגלים כי אחוזי התשואה המובטחת יורדים באופן משמעותי, הנכס לא מתוחזק, חברות ניהול מתנערות מאחריות וכל התהליך שנראה מבטיח בהתחלה מתחיל להיות מאוד בעייתי.

למה זה קורה?

אמנם ארה”ב נתפסת כמקום מצוין לרכישת נכסים להשקעה, ואכן זה המצב אך צריך לעשות את זה נכון. אנו לא נעשה בארה”ב מה שלא נעשה בישראל. כאשר בארץ שיעורי הריבית על חסכונות הינם בריבית השואפת לאפס והמס על רכישת דירות להשקעה גבוה מאוד, תחום ההשקעות בארה”ב מהווה אלטרנטיבה טובה לשמירה על ערך הכסף ולתשואה גבוהה.

אנשים מטבעם מונעים ממערכת שיקולים שונה בבואם לבצע עסקאות נדל”ן אך המכנה המשותף של כולם הינו הרצון ליהנות מפירות השקעה משתלמת. כאשר משקיע ישראלי רוכש נכס להשקעה בחו”ל מבלי להכיר את החוקים באותה מדינה, את שיטת המיסוי, מבלי לבקר פיזית בנכס ומבלי להכיר את מי שמנהלים בפועל את הנכס, מתחילה שרשרת של טעויות העלולה להביא להסתבכות ולהפסדים של חלק מניכר מהשקעה הכספית. חוסר הידיעה וההבנה של המשקיע הישראלי בכל הנוגע לתהליך רכישת נכסים והשכרתם במדינה זרה גורם להפסדים כספיים ומותיר את המשקיע עם בעלות על נכסים שאין לו מושג איך מנהלים אותם בהמשך.

חלק גדול מהעסקאות נופל בשל כשל של חברות הניהול האמריקאיות, אשר אינן עומדות בהבטחתן, כיוון שעלות תחזוקת הנכסים הינה גבוהה מאוד, ועל אחת כמה וכמה באותם מקרים שהנכס לא שופץ לחלוטין לפני הרכישה. בנוסף, משווקי הנכסים מציעים למשקיעים נכסים למכירה במחיר גבוה בעשרות מונים ממחירם האמתי בשוק.

אם קרה והסתבכתם בעסקת נדל”ן בארה”ב – יש מוצא! עו”ד שחר שוורץ – ייעוץ משפטי ופיננסי בהשקעות נדל”ן בארה”ב
צלצלו: 077-9577122 או השאירו פרטיכם

 

  לפרטים נוספים

  בתים למכירה בארה"ב
  השקעות נדל"ן בארה"ב, עסקת נדל"ן בארה"ב

  ליווי מקצועי לביצוע עסקה בטוחה

  בכל שלב בתהליך, נוכחות וליווי מקצועי של עו”ד בעל ותק וניסיון של שנים רבות בליווי עסקאות נדל”ן בשוק האמריקאי, מגנה על הלקוח ומבטיחה תמורה מיטבית ובטוחה להשקעתו. עורך הדין שחר שוורץ שהינו גם כלכלן, מלווה באופן אישי את לקוחותיו מ א’ ועד ת’ בביצוע עסקאות נדל”ן בארה”ב.

  עורך הדין שחר שוורץ חי את שוק הנדל”ן האמריקאי מעל 15 שנים, והינו מבקר מספר רב של פעמים בשנה בארה”ב. במסגרת הליווי המקצועי לביצוע עסקת נדל”ן משתלמת ובטוחה, מקפיד עורך הדין שחר שוורץ לספק ללקוחותיו שירות ואחריות בכל השלבים בתהליך.

  נכס – מבקר בנכס, בודק פיזית את הנכס ומוודא שאכן עבר שיפוץ מלא ומצבו מצוין.
  מיקום – לומד ומכיר את האזור בו ממוקם הנכס על בוריו ומוודא כי המיקום הוא אטרקטיבי.
  מחיר – בודק את מחיר השוק של נכס ספציפי על פי מיקומו ועל פי פרמטרים נוספים הנסמכים על ידי רשות המיסים האמריקאית.
  חוות דעת – בשקלול כל המרכיבים ובהסתמך על הידע וניסיונו האישי, הוא נותן חוות דעת מקצועית ומהימנה ללקוח האם מחיר הנכס הינו ריאלי ומה היא ההשקעה הכדאית של אותו הכנס.
  תהליך לגאלי – דואג לכל ההליך הלגאלי: רישום הנכס על שמכם בטאבו האמריקאי.
  ליווי פיננסי – העברת הכספים בצורה בטוחה לארה”ב.
  ביטוח – עורך הדין שחר שוורץ דואג ללקוחותיו שיהיו מכוסים מבחינה ביטוחית בצורה המורחבת ביותר אל מול חברות הביטוח.
  קשר ישיר – הוא נמצא בקשר רציף עם חברות ניהול אמינות ועם הדיירים השוכרים את הנכסים שרכשו לקוחותיו.
  שירות אישי – עורך הדין שחר שוורץ מקפיד כי לקוחותיו יהיו מרוצים מתהליך העסקה, מתחילתו ועד סופו, תוך אחריות מלאה כלפיהם.

  ניסיונו רב השנים, מקצועיותו בתחום המשפטי והכלכלי, היכרותו את התרבות האמריקאית והאופן בו נעשות עסקאות מעבר לים, מבטיח למשקיע הישראלי ביצוע עסקת נדל”ן משתלמת ובטוחה.

  ממה כדאי להיזהר בביצוע עסקת נדל”ן בארה”ב?

  במידה והנכם מתלבטים ואינכם בטוחים מה עליכם לעשות, חשוב שתיקחו בחשבון את הדברים הבאים: ההמלצה העיקרית היא לא לעשות בחו”ל בכלל ובארה”ב בפרט את מה שלא נעשה בארץ. יש להיוועץ בבעלי מקצוע נכונים בכל עסקת נדל”ן בארה”ב לרבות עורך דין ורואה חשבון המעורים בחוקים ושיטת המיסוי הן בארה”ב והן בארץ.

  אין לרכוש נכס שלא ראיתם בעיניכם או לחילופין בעל אינטרס מטעמכם – קניית בית או דירה על סמך תמונה בלבד הינה פעולה לא אחראית. רכשו נכס שלא דורש שיפוץ – בחרו נכס שכבר עבר שיפוץ כללי או לחילופין עלות השיפוץ מגולמת במחיר הנכס. בדיקת עיקולים ושעבודים על הנכס – בדקו כי מבחינת לגאלית הנכס אינו מעוקל או משועבד לבנקים או נושים. Location! Location! Location! – בדקו שהנכס אותו אתם מתכוונים לרכוש יהיה במקום אטרקטיבי.

  מאמר זה אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי! אם נכוויתם בעבר מעסקת נדל”ן בארה”ב או הנכם מעוניינים להפוך למשקיעים בעסקת נדל”ן מוצלחת ובטוחה, צלצלו: 077-9577122 או השאירו פרטיכם

   

   לפרטים נוספים