ייעוץ משפטי ופיננסי עבור השקעות נדל”ן בארה”ב

השקעות נדל”ן בארה”ב

לא משקיעים בלי להתייעץ

מעוניינים להשקיע בנדל”ן ולא יודעים מאיפה להתחיל?

עולם של השקעות נדל”ן בארה”ב הינו תחום מורכב וסבוך הדורש בקיאות במכלול האספקטים המשפטיים והפיננסיים העומדים בבסיסו של תהליך רכישת הנכס. עם זאת, ליווי מקצועי של אנשי מקצוע, המעניקים שירותי ייעוץ בנושא השקעות נדל”ן בארה”ב, יאפשר למשקיע לבצע רכישה חכמה שתוביל בסיכומו של דבר להנבת הרווח הרצוי.

חברת Schwartzs’, בניהולו של עורך דין שחר שוורץ, מספקת שירות ייעוץ משפטי ופיננסי לפרויקטים והשקעות נדל”ן בארהב.

השקעות נדל"ן בארהב
השקעות נדל”ן בארה”ב

למה כדאי לפנות לייעוץ מקצועי בנושא השקעות נדל”ן בארה”ב?

לא אחת המשקיעים הישראליים מוצאים את עצמם מפסידים בעסקאות נדל”ן בארה”ב. וזאת, למרות הפוטנציאל הרב הגלום בשוק הנדל”ן האמריקאי. מדוע?

חוסר ידע בסיסי בתחום רכישת נכסים בארה”ב הוא הגורם הראשוני להפסדים. כ-40% מעסקאות הנדל”ן בארצות הברית מתבררות בתור עסקאות עוקץ: התשואות שהובטחו למשקיע על ידי חברת הניהול האמריקאית מוכיחות את עצמן בפועל כנמוכות מהמצופה, אזור הרכישה מתברר כאזור לא אטרקטיבי (קושי לאתר שוכרים), וכן, מקרים רבים של השקעה בנכסים אשר בפועל לא שווים את סכום ההשקעה בשל מצבם הרעוע או מיקום לא אטרקטיבי עבור השוכרים הפוטנציאליים.

Schwartzs’ – חברת ייעוץ מקצועית בתחום השקעות נדל”ן בארה”ב מלווה את המשקיע לאורך כל תהליך הרכישה. גם לאחר השלמתו של תהליך הרכישה עורך דין שחר שוורץ ממשיך להנחות את ציבור לקוחותיו: במידה והרוכש מעוניין למכור את הנכס, מומלץ להסתמך על דוחות שנתיים שכוללים נתונים המאפשרים לזהות את העיתוי המתאים ביותר למכירה להנבת הרווח המקסימאלי.

הסיבה השנייה להשקעות נדל”ן לא מוצלחות טמונה בחוסר ידע של המשקיעים בהיבטים הפיננסיים והמשפטיים שמהווים חלק בלתי נפרד מתהליך רכישת נדל”ן בארצות הברית. עורך דין שחר שוורץ מוודא כי כל ההליכים המשפטיים של הרכישה מתבצעים כסדרם, בודק כי כלל המסמכים המשפטיים שעל המשקיע לחתום עליהם אינם נוטים לרעתו ולא כוללים ‘אותיות קטנות’ ומסייע למשקיע בהתנהלות מול חברת הניהול האמריקאית.

בעת רכישת נכס בארה”ב גם הפן הכלכלי זוכה למעורבות של חברת הייעוץ Schwartzs’. השירות כולל קבלת אישורי מס להעברת הכספים לארה”ב, התנהלות מול רואה חשבון ישראלי ורואה חשבון אמריקאי ואספקת דיווח שנתי אודות מצב הנכס והתמורות שחלות בו לאחר השלמת תהליך הרכישה.

השקעות נדל"ן בארה"ב

כללים בסיסיים לביצוע השקעות נדל”ן בארה”ב:

  • בחירת מיקום ההשקעה – בחירה באזור כדאי להשקעה מבטיחה כי התשואות שיתקבלו בעתיד יהיו גבוהות כמצופה. קיימים אזורים אטרקטיביים יותר ואטרקטיביים פחות. במידה ואין בידיכם מידע זה, כדאי לפנות לחברות ייעוץ שתוכל להמליץ על מיקום להשקעה המתאפיין בתשואות המקסימאליות. גם במידה ונבחר נכס באזור אטרקטיבי בעל תשואות גבוהות, חובה לראות פיזית את הנכס. זאת, על מנת לשלול מצב של השקעה בנכס אשר בפועל איננו שווה את ההשקעה עקב מצבו הרעוע. חברת Schwartzs’ נוכחת באופן פיזי בנכס ומוודא כי מדובר בהשקעה משתלמת.
  • בחירת חברת ניהול אמריקאית – בחירה זאת הינה קריטית: התנהלות מול חברת אחזקה אמינה תאפשר להשקעה להיות מתגמלת ומשתלמת בעתיד. יש לבחור חברת ניהול שתבצע את התיקונים והשיפוצים הנדרשים בנכס, וכן, שתהיה ממונה על גבית תשלום שכר דירה מהדיירים באופן סדיר. מאחר והמשקיע אינו נמצא באופן פיזי בארה”ב, חשוב שחברת האחזקה שפועלת מטעמו תבצע את המוטל עליה בצורה מסודרת ואחראית.
  • רכישה לצורך מכירה (‘עסקאות פליפ’) – במידה והנכס נרכש במטרה להימכר ולהניב רווחים חשוב לזהות את הרגע הנכון ביותר לביצוע מהלך המכירה. עורך דין שחר שוורץ מספק ללקוחותיו דוחות מפורטים אשר בהסתמך עליהם ניתן לזהות מתי מכירת נכס בארה”ב הכי משתלמת ומתגמלת.

מתעניינים בהשקעות נדל”ן בארה”ב? פנו לייעוץ מקצועי בחברת Schwartzs’ והשקיעו בתבונה: טלפון  077-9577122