קניית נכס בארה"ב

השקעות בנדלן בארצות הברית

שוק השקעות בנדלן בארצות הברית

השקעות בנדלן בארצות הברית

השקעות בנדלן בארצות הברית הפכו לשוק השקעות אטרקטיבי ביותר להשקעות. האטרקטיביות של ההשקעות נדלן בארצות הברית נובעת משתי סיבות עיקריות: הסיבה הראשונה היא התשואות הגבוהות של כעשרה אחוזים לשנה, תשואות שאין להן מתחרה כיום בעולם ההשקעות, והסיבה השנייה היא מחירי הנדלן האטרקטיביים בארצות הברית.

גם בשוק האמריקאי של נכסים להשקעה ניכר כי חלו ועדיין חלים שינויים מהותיים אשר באים לידי ביטוי במימוש ההזדמנויות באזורים מסוימים. בקליפורניה לדוגמה, מחירי הנדלן עלו בצורה משמעותית בשמונה השנים האחרונות לאחר המשבר הכלכלי, דבר שיתר את האטרקטיביות להשקעה.

מעוניינים להשקיע בנדלן בארה”ב?

כאשר אנו בוחנים אופציה להשקעה בנדלן בארצות הברית אנו חייבים לוודא מספר נתונים על הנכס. העניין הראשון שיש לבון לפני השקעות בנדלן בארצות הברית הוא בחינת מחירו של הנכס אל מול מחיר השוק. כאשר מחירו של הנכס גבוה ממחיר השוק, מעבר להפסד הכרוך בכך תיצרו מצב שבו בשלושת השנים הראשונות הנכס יחזיר את התשואה של עצמו, והסיכוי שמחירו יעלה ב 35% בחמש שנים אינו קיים.

שחר שוורץ, השקעות נדלן בארצות הברית, השקעות בנדלן בארצות הברית

עניין שני שחשוב לבדוק הוא המיקום של הנכס והאטרקטיביות שלו. רוב רובו של שוק השקעות בנדלן בארצות הברית מבוסס על מגורים בשכירות וכאשר הנכס ממוקם במקום טוב ואטרקטיבי מציאת שוכרים פוטנציאליים תהיה קלה ופשוטה אך כאשר הנכס ממוקם באזור בעייתי או שהוא אינו אטרקטיבי תהיה מן הסתם בעיה להשכיר אותו, מה שעלול לגרור הפסדים.

בחירת נכס שנראה טוב, משופץ ומושך היא בחירה טובה לטווח ארוך אשר מבטיחה מחירי שכירות טובים יותר, שקט נפשי למשקיע והוזלה משמעותית של מחירי תחזוקת הנכס. חשוב לדעת שעלות תיקונים של נכס שאינו מאוכלס גבוהה בכ-200% מזו של נכס מאוכלס.

חברת Schwartzs’ – ייעוץ להשקעות נדלן בארצות הברית

חברת Schwartzs’ מספקת ללקוחותיה ליווי מקצועי מלא עבור השקעות בנדלן בארצות הברית ובחינה אובייקטיבית של הנכסים להשקעה החל משלב איתור הנכס, דרך בדיקת התאמתו ומצבו וכן מתן ליווי משפטי וליווי מקצועי מלא בתהליך התחזקה של הנכס. העבודה שלנו היא השקט שלכם.

כיום כחלק מהפעילות שלנו בשוק הנדלן האמריקאי חברת Schwartzs’ מספקת סיוע ללקוחות שהסתבכו עם השקעות נדלן בעייתיות בארצות הברית. כמו כן חברתנו מספקת ליווי משפטי, בחינת חוזים ובחינת כדאיות השקעה להשקעות נדלן בארצות הברית.