רכישת נכס בארצות הברית

הסיכונים הקיימים בהשקעת נדל”ן בארה”ב

בשנים האחרונות מחירי הנדל”ן בישראל עולים מרגע לרגע והסיכוי לקנות דירה יורד באותו היחס. המצב העגום הזה הביא לכך שאנשים רבים מחפשים אפיקי השקעה בארצות הברית על מנת להגדיל את הרווחים שלהם וליצור לעצמם הזדמנויות עסקיות יוצאות דופן. אז האם השקעה בארה”ב היא באמת כדאית? מהם הסיכונים הקיימים בהשקעה בנכסי נדל”ן בארצות הברית? עו”ד שחר שוורץ עם כל התשובות.

נדל”ן בארה”ב  סיכונים של בחירת לוקיישן

על אף שהשקעות נדל”ן בארה”ב נחשבות להזדמנויות שעשויות להניב רווחים רבים, גם בהן עלולים להיות סיכונים. שום דבר אינו בטוח ולפני שניגשים להשקעה חייבים להיות מודעים לכל הסיכונים, כמו גם לכל ההזדמנויות. אחד הסיכונים הגדולים הקיימים בשוק השקעות הנדלן בחו”ל הוא בחירת נכס לא נכון. בניגוד לארץ שלנו, בארץ זרה אנחנו לא מכירים את האזורים ומתקשים לדעת האם אזור הוא טוב או לא והאם ההשקעה בו יכולה להיות רווחית.

האם כדאי להשקיע בנדל"ן בארצות הברית

נדל”ן בארה”ב  סיכונים של חישוב שגוי של הוצאות מס

כשרוכשים נכס להשקעה בחו”ל ישנו מיסוי שונה לחלוטין מזה הקיים בארץ. אם לא תחשבו נכון את כל המיסים שתשלמו אתם עשויים לצאת בהפסדים משמעותיים., מה שיהווה סיכון רציני לעיסקה שלכם. מסיבה זו כדאי ביותר לבצע את כל החישובים ולקחת בחשבון את כל המיסים על מנת לבחון האם ההשקעה היא באמת כדאית. עו”ד שחר שוורץ, מומחה להשקעות נדל”ן , בקיא בכל המיסים, הנהלים והתקנות ויוכל ללוות אתכם לכל אורך הדרך כדי שהתהליך של קניית נכס בארה”ב באמת ישתלם לכם וכדי שתימנעו מכל הסיכונים המאיימים עליכם.

השקעת נדל”ן בארה”ב סיכונים מול הזדמנויות

למרות שהסיכונים הקיימים בהשקעות נדל”ן עשויים להיות מאיימים במיוחד ולגרום לכם להפסדים , אנו לא ממליצים לכם להימנע מהם באופן גורף. עו”ד שחר שוורץ יועץ מומחה להשקעות מסוג זה ישמח ללוות אתכם לאורך התהליך ולסייע לכם להימנע מהסיכונים וליהנות מההזדמנויות. כאן תוכלו למצוא מדריך להשקעה בארה”ב שייתן לכם מושג עמוק יותר על התהליך. על אף שמדובר בתהליך נפוץ שרבים מאוד מבצעים אותו בשנים האחרונות, חשוב לדעת שללא ליווי מקצועי הוא עשוי להתבצע בצורה שגויה.

מיסוי השקעות נדל"ן בארה"ב
טיפים ללקיחת הלוואה חוץ בנקאית למטרת השקעת נדל"ן