המדריך להשקעות נדל"ן בארה"ב

המדריך להשקעות נדל”ן בארה”ב

השקעות נדל”ן בארה”ב

המדריך למשקיע המתחיל בנדל”ן בארה”ב וממה כדאי להיזהר

מאז ומתמיד אנשים השקיעו בנדל”ן מעבר לים, אך בשנים האחרונות אנו רואים עלייה בביקוש להשקעות אלו. ניתן להסביר זאת בעליית מחירי הדירות בישראל וברצון של האדם להיות בעליו של נכס נדלני, וניתן לייחס זאת גם לעובדה שמבין כל אפשרויות ההשקעה השונות, השקעה בנדל”ן נחשבת להשקעה סולידית ויציבה והשקעות בנדל”ן בארה”ב בפרט. .

המדריך להשקעות נדלן בארה"ב

למה ארה”ב?

כאשר מחפשים מקום מתאים להשקעות נדל”ן, יש מספר פרמטרים שצריך לקחת בחשבון: הרגולציה המקומית לגבי קניית נכסים, המסים הצפויים והתרבות המקומית. בארה”ב בכלל ובמדינות מסוימות בפרט, קיימת תרבות של השכרת דירות או בתים לטווח רחוק. בניגוד לישראל, כאן מקובל לשכור דירה למספר שנים בלבד, באזורים מסוימים בארצות הברית מקובל להתגורר בשכירות גם חיים שלמים. לכן באזורים אלו, קניית נכס למטרות השכרה זוהי השקעה משתלמת.

סיבה נוספת היא שבארצות הברית אין מס רכישה כפי שקובע החוק בישראל. כמו כן, כאשר הדולר נמוך ומוצאים נכס שצפוי להניב תשואות ממוצעות ומעלה, מדובר בהזדמנות להשקעה משתלמת שכדאי לנצל.

מה חשוב לדעת על השקעה בנדל”ן בארה”ב?

בכל מדינה יש רגולציה שונה ובמקביל, לכל בעל נכס המעוניין למצוא קונה יש אינטרס למכור בסכום גבוה ככל הניתן. לאדם המתגורר בישראל יש קושי לשלוט היטב בכל חוקי הדיור הקיימים במדינות השונות בארה”ב, להבין במיסוי המקומי וגם לבחון את מידת האמינות של המוכר. לכן, יש סיפורים רבים על עקיצות והשקעות שגרמו לעגמת נפש והפסדים כספיים רבים.

הדרך הטובה ביותר לנהל השקעות נדל”ן בארה”ב, במיוחד למשקיע המתחיל, היא באמצעות חברה המתמחה בהשקעות נדל”ן באזור זה. לחברה כזו יהיה את הצוות המקצועי שידע לנווט בין ההיבט המשפטי, להיבט הכלכלי וההיבט התרבותי המקומי, ולכוון אתכם להשקעות משתלמות.

מעוניינים להשקיע בנדל”ן ולא יודעים מאיפה להתחיל?

 

 חייגו 077-9577122