דירה להשקעה בארה”ב

בשל העלייה החדה במחירי הנדל”ן בישראל, אנו רואים ישראלים רבים הפונים לחפש השקעות נדל”ן אטרקטיביות בארה”ב. משקיע שיודע לבחור את הנכס הנכון, ירוויח מתשואה גבוהה בהמשך.

דירה להשקעה בארה”ב

במציאות הכלכלית של היום, כאשר ישנה עלייה חדה במחירי הנדל”ן בישראל לצד הריבית הנמוכה, הבינו משקיעים רבים כי שוק הנדל”ן האמריקאי יכול לשמש כחלופה טובה מאוד להשקעות. כמובן, שכדי להגדיל את התשואה ולצמצם את הסיכון יש לבחור בנכס הנכון. אך בגדול ניתן לומר שהשקעה בנדל”ן בארה”ב יחד עם נקיטת כל כללי הזהירות – זה הדבר החם ביותר בשוק הנדל”ן.

דירה להשקעה בארה"ב

עו”ד שחר שוורץ מומחה לענייני השקעות נדל”ן בארה”ב

כאשר אתם פונים לחפש דירה להשקעה בארה”ב אתם עלולים להסתנוור משפע ההצעות בליווי התמונות המפתות של הדירות המדהימות והמבטיחות המועדות להשקעה בארה”ב. חשוב לזכור, לא כל הפרטים יהיו מובנים לכם כאזרחים מן השורה ולא כל דירה אכן נושאת בחובה הבטחה לרווחים גבוהים כפי שמנסים להבטיח לכם בפרסומות.

מה יכול להיות? לעיתים רוכש המשקיע הישראלי דירה בו מתגורר דייר, ונראה לו שכך יימשך הדבר לאורך זמן והוא ייהנה מדמי השכירות החודשיים. בפועל זה ממש לא כך. הרבה מאוד דירות בארה”ב עומדות ריקות מדיירים ובעלי הנכס נאלצים לתחזק את הנכס, לשלם את דמי הניהול החודשיים, את התשלומים עבור תיקונים שונים ועוד, כך שלא רק שאין רווח, ישנן הוצאות ההופכות את ההשקעה לבור בלא תחתית…

ישנן דירות המוצעות ללקוח הישראלי עם הבטחה לדמי שכירות גבוהים במיוחד כאשר בפועל מתברר לאחר מכן שהמיקום של הדירה במקום ממש לא נחשב בארה”ב ואין סיכוי לעליית מחירי השכירות ביובל הקרוב… המשקיע שנמצא בישראל, אינו מכיר את האזור וקל מאוד להפילו בפח. הרבה מאוד טעויות נעשות על ידי משקיעים נמהרים שלא שקלו היטב את צעדיהם בטרם קפצו למים.

דירה להשקעה בארה"ב

לכן, לפני שאתם בוחרים דירה להשקעה בארה”ב, עליכם להתייעץ עם מומחים בתחום השקעות הנדל”ן בארה”ב. הכתובת הטובה ביותר לשם כך זהו עו”ד שחר שוורץ. הניסיון הרב בתחום השקעות בנדל”ן בארה”ב הקנו לעו”ד שחר שוורץ – ידע רב בכל הפרטים הקשורים לעסקי הנדל”ן בארה”ב. המומחיות הרבה לצד הניסיון הרב מקנים לו יכולות ואפשרות להבחין בפרטים הרבים המרכיבים עסקת נדל”ן בחוץ לארץ. פרטים שאדם מן השורה לא יהיה מסוגל להבחין בהם כלל.

אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ לפני שתקבלו החלטה בדבר ההשקעה בנכס כדוגמת דירה להשקעה בארה”ב. אנו מציעים ליווי משפטי ופיננסי לכל ההשקעות בנדל”ן בארה”ב, זאת כדי שתקבלו החלטות נכונות ונבונות מבלי להסתכן.