תשואה על דירה להשקעה

בתים להשקעה בארה”ב

דירות, וילות או בתים להשקעה בארה”ב יש בשפע, אך מהי הדרך הטובה והנכונה ביותר להשקיע בנכסים, להימנע מהפסדים, לעשות בחירת בתים להשקעה בארה”ב בחוכמה, ואף להרוויח מההשקעה?

עורך דין שחר שוורץ מכיר את המתכון להשקעה בטוחה וחולק את הידע שלו על קצה המזלג עם כל המעוניין להתחיל להיכנס לתחום ההשקעות ונמצא בתהליך איתור הנכסים להשקעה.

בתים להשקעה בארה"ב

כללי יסוד לאיתור בתים להשקעה בארה”ב

כלל היסוד בהשקעות הוא פשוט: “נמנעים מעסקאות ושנראות טוב מדי”. “טוב מדי” הכוונה עסקאות במסגרתן מובטחות תשואות גבוהות מהממוצע (מעל 10%). תשואה של 14%, למשל, נחשבת תשואה הגיונית, אך זאת בתנאי שמדובר בהשקעה בנכס הממוקם באזור המתאפיין בתשואות גבוהות מהממוצע הארצי בארה”ב (כגון, באפלו וקליבלנד). נורה אדומה צריכה להידלק כאשר מובטחות מראש תשואות למשך שנתיים או כאשר מבטיחה העסקה שכר דירה בצ’קים לשנתיים קדימה.

חשוב להכיר את מילון המונחים המקובל בתחום השקעות נדל”ן בארה”ב. במסגרת ניהול וסגירת עסקת הרכישה יהיה צורך להתנהל אל מול חברות אחזקה מקומיות, רואי חשבון בארה”ב וגורמים נוספים במעורבים בתהליך. תחום השקעות נדל”ן כולל ז’רגון מקצועי שעשוי להפוך את פרטי העסקה לבלתי מובנים דיו, וגרוע מכך, ישנו סיכון כי סעיף כזה או אחר יתפספס או שלא תיוחס לו חשיבות בשל חוסר הבנה. לצורך כך, תוכלו לעיין במילון מונחים שבאתר.

בתים להשקעה בארה"ב

בחירת בתים להשקעה בארה”ב

יש לעבוד רק עם חברה מקומית אמינה. מלכודות רבות מחכות בדרכם של משקיעי נדל”ן בארה”ב. חברות מקומיות מנצלות את המרחק הפיזי של המשקיע מהנכס וחוסר יכולתו לבקר בדירות או בתים להשקעה בארה”ב. כך נמכרים בתים ודירות בסכומים שאינם מצדיקים את ההשקעה – מצב נכס רעוע, אזור לא אטרקטיבי וכו’. אם אין ביכולתו של המשקיע לבקר בנכס הנרכש, רצוי לשלוח לאזור איש מקצוע מטעמו או, המינימום שעליו לעשות – לבדוק את אמינותה של החברה המקומית (חוות דעת גולשים, המלצות ועוד) על מנת למנוע עסקאות לא משתלמות שגוררות הפסדים עקב רכישת נכס בארה”ב שלא שווה את ההשקעה.

לעבוד עם איש מקצוע בעל ידע מעמיק בתחום השקעות נדל”ן בארה”ב. האיש ינחה משקיע לא מנוסה לאורך תהליך הרכישה של בתים להשקעה בארה”ב, יאתר את הנכסים המומלצים והטובים להשקעה, ינהל את כל המערך הפיננסי והמשפטי העומד מאחורי התהליך ואף יבקר בשמו של הלקוח בנכס ויבצע ביקורת למצב הנכס וכדאיות ההשקעה בו.

רוצה ללכת על זה ולרכוש בתים להשקעה בארה”ב? עו”ד שחר שוורץ מומחה בתחום וזמין לענות על כך שאלה בתחום נדל”ן באמריקה. חייגו להתייעץ 077-9577122